Zdrowy styl życia

Helena Wrzeszcz:
Od otyłości do anoreksji - tylko jeden krok


Helena Wrzeszcz: Witam na moim blogu!

Dzisiaj opowiem Wam o nadwadze i konsekwencjach, jakie można napotkać w walce z nią.

Helena Wrzeszcz: Niedawno rozmawialiśmy w naszym programie z dietetykiem Filipem Korzeniowskim o nowym środku do odchudzania, Choco Lite. Niestety wielu widzów zaniedbało instrukcje do tego środka, co doprowadziło do negatywnych konsekwencji. W dzisiejszym programie omówimy tę sprawę szczegółowo.

Helena Wrzeszcz: Jak można się było domyślić, porozmawiamy o tym, jak uniknąć anoreksji, biorąc koktajl odchudzający Choco Lite. Ekspert od piękna i szczupłości Dariusz Podolczyński pomoże nam dzisiaj bardziej zgłębić tę kwestię.

Dariusz Podolczyński: Z reguły głównymi przyczynami anoreksji są diety, którymi dziewczęta dręczą się, desperacko próbując schudnąć. Ale nie jest to jedyny możliwy powód.

Helena Wrzeszcz: Co jeszcze może spowodować tę straszną diagnozę?

Dariusz Podolczyński: Jak już wiecie, kilka miesięcy po naszej opowieści o Choco Lite, zaczęliśmy otrzymywać skargi od kobiet, które z nadmiernym entuzjazmem podeszły do utraty wagi i nie wiedziały już, co zrobić z ich wyczerpanymi ciałami:


Zdjęcie dziewczyny, która skontaktowała się z programem po poznaniu Choco Lite.

Dariusz Podolczyński: Problem polega na tym, że Choco Lite jest najpotężniejszym produktem, który istnieje, w przypadku spalania naturalnego tłuszczu.

Fenomenalnie, ale kobiety po użyciu koktajlu Choco Lite były bardziej podatne na anoreksję. Ponadto, wielu nadal siedziało na szkodliwych i wyniszczających dietach, a w połączeniu z naprawdę działającym koktajlem daje to wieloraki efekt!
W rezultacie kobiety, które ważyły od 100 do 120 kg po 3 miesiącach osiągnęły wagę anoreksantów - 30 kg!

Helena Wrzeszcz: Niestety kobiety stosowały tak skuteczne środki zaradcze wobec samych siebie. Ale dobrze by było wiedzieć na pewno, jak taki niesamowity efekt może mieć dwie strony.

Dariusz Podolczyński: To dobre pytanie. Zatrzymajmy się tutaj, niech pani mi pozwóli opisać szczegóły.

Ten natychmiastowy efekt uzyskuje się dzięki wyłącznie naturalnym składnikom, które po pewnym czasie udowodniły swoją skuteczność w świecie dietetyki.

Ten produkt jest mieszaniną do koktajlu o optymalnej zawartości białka organicznego (groch, brązowy ryż i gryka), a także wyciągu ze spiruliny i naturalnego kakao. Choco Lite jest wykonany zgodnie z europejskimi technologiami i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości.

Choco Lite inicjuje proces cięcia komórek tłuszczowych, przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt, poprawia trawienie, usuwa żużle i toksyny, usuwa obrzęki i zapobiega powstawaniu złogów tłuszczu. Tak więc osoba traci wagę bez diety i ćwiczeń fizycznych.

Helena Wrzeszcz: Właściwości tego produktu są naprawdę imponujące. Ale pana zdaniem, gdzie jest ukryte największe niebezpieczeństwo dla naszych drogich widzów?

Dariusz Podolczyński: Zostało już potwierdzone, że największym zagrożeniem jest dieta. Korzystając z Choco Lite, nie można przestrzegać diety, złogi tłuszczu i tak znikną. Ciało potrzebuje zdrowych składników odżywczych, które dostają się do organizmu w postaci pożywienia.

Jednym z innych powodów, które pojawiają się podczas tak łatwego odchudzania jest to, że człowiek jest zbyt pełen entuzjazmu. Myśli, że może stracić coraz więcej, ponieważ nigdy wcześniej nie stracił tak dużej wagi w tak krótkim czasie. W ten sposób ludzie szkodzą sami sobie, ale zauważają to zbyt późno.


Natalia cierpi na anoreksję. Jej radość była bezgraniczna, gdy zaczęła tracić tyle kilogramów. Mówi, że srzuciła 10 kg w 17 dni!

Helena Wrzeszcz: panie Dariusze, w pełni się z panem zgadzam, w naszych czasach coraz więcej kobiet za każdym razem radzi sobie z tym problemem. Ale mimo wszystko, jaka jest Twoja rada, czy istnieje sposób ostrzeżenia naszych widzów przed tym problemem?

Dariusz Podolczyński: Myślę, że najskuteczniejszą radą w tym przypadku będzie: początkowo zdecydować, ile chcesz zrzucić. Na przykład, ważysz 80 kg i chcesz schudnąć do 55 kg. Aby to osiągnąć, potrzebujesz pełnego kursu Choco Lite, który właśnie zostanie zalecony. Ale nie warto się udawać do samoleczenia! Dlatego warto przyjmować produkt zgodnie z zaleceniami a gdy tylko osiągnie się cel, warto natychmiast przestać go używać. W ten sposób z pewnością można osiągnąć swoje cele i nie ponieść przy tym żadnych konsekwencji.

Dariusz Podolczyński: Można, a nawet trzeba jeść różne rodzaje jedzenia, a ich ilość powinna być wystarczająca, aby uniknąć dyskomfortu z powodu głodu. Podczas korzystania z Choco Lite i tak z pewnością uda się schudnąć, nie są więc potrzebne żadne diety.

Helena Wrzeszcz: panie Dariusze, mam też informacje, że na rynku pojawiły się podróbki, to więc gdzie można kupić prawdziwy Choco Lite i jak możemy chronić się przed kupnem fałszywki?

Dariusz Podolczyński: Choco Lite pomyślnie przeszedł procedurę certyfikacji, a najbardziej wiarygodnym sposobem jego zakupu (do momentu pojawienia się w aptekach) jest złożenie zamówienia na oficjalnej stronie dostawcy. Gwarantuje to jakość i bezpieczeństwo w odniesieniu do oszustw.

CZEKOLADOWY KOKTAJL
ODCHUDZAJĄCY Choco Lite

Helena Wrzeszcz: Podsumowując, życzę wszystkim dobrej utraty wagi i wszystkiego najlepszego. I pamiętajcie, że dzięki nowoczesnym technologiom wiele problemów można rozwiązać łatwiej i skuteczniej! Choco Lite jest jaskrawym tego przykładem.

Ci, którzy chcą schudnąć, powinni pamiętać o dwóch głównych zasadach. Pierwsza: aby schudnąć, nie musi się głodować! A druga: aby schudnąć, trzeba stosować Choco Lite! Zadbajcie o swoje zdrowie!
Komentarze: (47/47)

Możesz wysłać swoją opinię do strony Choco Lite, a my opublikujemy ją tutaj!
Wanda (Warszawa)
Wskazówki z programu Heleny, jak zawsze, są bardzo dokładne. Zawsze znajduję najlepszą radę tutaj! Minęły 2 miesiące od rozpoczęcia przeze mnie odchudzania z Choco Lite. Zrzuciłam ponad 22 kg!!! Moja waga wynosi teraz około 48 kg i się nie zwiększa! Jestem ci wdzięczny! Bardzo podobał mi się proces odchudzania, ponieważ niczego sobie nie odmawiałem!Dziewczyna z piłą łańcuchową (Warszawa)
Całkowicie się zgadzam. Doskonały produkt do utraty wagi! Nie możecie sobie wyobrazić emocji - obudzić się rano i zobaczyć liczby na wadze - za każdym razem minus 1-2 kg!
Zuzanna T. (Bydgoszcz)
Czy ten produkt jest naturalny? Ponieważ mam cukrzycę i alergię na niektóre leki, nawet antybiotyki :( Ale tak chcę schudnąć!
Helena Wrzeszcz, prezenterka telewizyjna (Warszawa)
Jedna z moich klientek również cierpi na cukrzycę. Zaleciłam jej Choco Lite na okres jednego miesiąca. Schudła 19 kg. Poziom cukru we krwi nieznacznie spadł. Ponieważ jest to bezpośrednio związane z utratą masy ciała.Emilia (Gdynia)
Bardzo długo marzyłam, żeby schudnąć... Odkryłam ten koktajl trzy miesiące temu, ale wątpiłam w to. Moja matka przekonała mnie, żebym nie zatrzymywała się w drodze do marzenia! Teraz odchudzamy się razem. I mojej mamie to udaje się nawet lepiej niż mnie!
Joanna Kępińska (Częstochowa)
Bardzo się cieszę, że obejrzałam ten program. Zdecydowanie zamówię ten produkt i w końcu zacznę się odchudzać!
Teresa (Opatów)
Też już spróbowałam Choco Lite. Wystarczy powiedzieć tylko, że uratował moją rodzinę i moje małżeństwo! :) To po prostu jakiś cud! Mój mąż znów zaczął postrzegać mnie jako kobietę, co sprawia, że czuję się pewna siebie, a najważniejsze jest to, że teraz wszystko wydaje się łatwiejsze! :)Zofia Juszczak (Suwałki)
Otrzymał już zamówienie Choco Lite! Dzięki za opinie na temat produktu, zmotywowali mnie, aby zacząć tracić na wadze i wreszcie pozbyć się tych okropnych fałd. Obiecuję podzielić się moimi wynikami !!!
Mariola Piasek (Katowice)
Bardzo się cieszę, że obejrzałam ten odcinek programu "Zdrowy styl życia". Próbowałam wielu rzeczy, aby zmniejszyć wagę mojego ciała, ale niestety wyniki nie potwierdzały moich oczekiwań. Waga 105 kg przy wzroście 162 cm to wstyd! Prawdziwa osobista tragedia! Chcę stracić około 35 kg. Mam nadzieję, że będę miała szczęście z tym koktajlem! Produkt jest naturalny, więc nie mam żadnych wątpliwości.
Ewa (Łódź)
Wczoraj otrzymałam Choco Lite, po tygodniu, nigdy nie podobało mi się, jak działają nasze urzędy pocztowe! Operator, który zadzwonił do mnie, aby potwierdzić adres, kiedy złożyłam zamówienie, ostrzegł mnie, że poczta może działać z pewnymi opóźnieniami. Ale w końcu przyszła przesyłka i dostałam sms, żeby odebrać paczkę. Szybko poszłam na pocztę, więc dziś jest mój szczęśliwy dzień, zacznę się odchudzać :) Za długo to odkładałam na później… Tak że w końcu schudnę! Dziękuję Helenie i jej programowi! Na szczęście nie musiałam szukać tego produktu, wystarczyło tylko ten link! Miałam szczęście, że tak łatwo go znalazłam!
Monika (Kraków)
Wielkie dzięki Helenie Wrzeszcz oraz panu Dariuszowi Podolczyńskiemu, no i oczywiście wszystkim, kto wymyślił Choco Lite! Nadwaga szybko zniknęła, a szczególnie dobrze, że nie wraca! To cud, już poleciłam ten produkt znajomym, zanim zaczną mdleć z głodu :) Ponieważ transmisja Choco Lite była niedawno na TVI.Patrycja (Warszawa)
Wypróbowałam Choco Lite, mój wynik po 5 tygodniach - minus 18,5 kg!!! Nigdy bym nie uwierzyła, gdyby mi się to nie przydarzyło. To naprawdę niesamowite! Dziękuję wszystkim, a szczególnie tym, którzy pomagają informować ludzi o tym produkcie. Ponieważ jest tak ważny dla wielu! Właśnie zamówiłam kolejną paczkę :)Helena Wrzeszcz prezenterka telewizyjna (Warszawa)
Moniko i Patrycje, wasza utrata wagi jest naprawdę znacząca. Byłoby dobrze na tym się watrzymać.
Krystyna (Wrocław)
Mój Boże, wyniki są niesamowite! Myślę, że też to zamówię... Wczoraj zważyłam się i popadłam w depresję...
Dorota (Szczecin)
Zamówiłam dwa opakowania Choco Lite! Jedno dla mnie i jedno dla przyjaciółki. Metoda jest fantastyczna, w zaledwie 2 tygodnie udało mi się stracić prawie 12 kg. To moje osobiste zwycięstwo! Jestem z siebie taka dumna!!! Jeśli chodzi o powyższe problemy - produkt jest absolutnie BEZPIECZNY! Mam alergię na pewne substancje, ale nie miałam żadnych reakcji alergicznych.Alicja (Dąbrowa Górnicza)
Potwierdzam, że produkt działa. Moja przyjaciółka również schudła z Choco Lite i muszę przyznać, że odniosła duży sukces, pozbyła się 19 kg w ciągu 2 miesięcy! Bardzo imponujące!
Elżbieta (Zakopane)
Dziękuję za zdjęcia, teraz myślę, że jestem gotowa na zamówienie i zacznę korzystać. Wszystkie moje obawy zniknęły :) Jutro zaczynam! :)
Julia (Gorzów Wielkopolski)
Choco Lite - prawdziwy cud! Minus 17,5 kg w półtora miesiąca! Bez żadnej diety!!! Teraz jest moim najlepszym przyjacielem! Ponieważ uczynił mnie piękną dziewczyną!Viviana (Lisboa)
Świetny produkt! Sprawdzono! Potwierdzam, że można chudnąć i jeść, jeść i chudnąć!
Gabriela (Rzeszów)
Efekt jest naprawdę taki? ... wow! Czy wystarczy pić Choco Lite i już? Bez żadnych diet?
Helena Wrzeszcz prezenterka telewizyjna (Warszawa)
Tak, Gabrielo, zasada Choco Lite NIE opiera się na ograniczeniach głodem, które prawdopodobnie nigdy nie działają, ponieważ waga prędzej czy później powraca. Za pomocą tego produktu możesz zachować wyniki, które chcesz osiągnąć, a utracona waga nie wróci. Wystarczy spojrzeć na wyniki naszych telewidzów.Marta Witkowska (Radom)
Minęło 22 dni odkąd otrzymałam moje opakowanie Choco Lite na poczcie. Straciłam 27,3 kg. Moja początkowa waga wyniósła 93 kg, teraz waże 65,7. Czuję się dobrze, nie mogę nie być szczęśliwsza z mojego wyglądu. Gorąco polecam każdemu, kto nie może schudnąć innymi metodami, spróbujcie Choсo Lite.Wioletta Mazurek (Koszalin)
Bardzo ważne jest dla mnie, aby stracić około 14 kg. Ocenijąc opinie, myślę, że to moja szansa. Chcę zamówić i zacząć brać to, co zaleca Helena. To wspaniale, że środek jest naturalny i można schudnąć bez diety. Życzcie mi powodzenia!
Danuta Kozielecka (Kielce)
Cześć wszystkim! Straciłam też nadwagę za pomocą Choco Lite. Będę z wami szczera - nigdy nawet nie marzyłam o takim wyniku! Po prostu pomyślałam, że to wszystko jest głupie i nie chciałam zaczynać, ale moja siostra przekonała mnie, bym spróbowała. Zaczęłam brać i ostatecznie musiałam zmienić całą garderobę, moje spodnie są już za szerokie :))) W sumie udało mi się stracić 13 kg w 2 i pół tygodnia (od 67 do 54 kg) !!! ! Teraz moja waga ustabilizowała się i już się nie zmienia!!!! Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to nic nie powiedzieć! :) Polecam wszystkim do wypróbowania! Przynajmniej w ciągu kilku tygodni zobaczycie już swoje wyniki!Wiktoria Kaleta (Tarnów)
Chciałabym wyrazić moją nieskończoną wdzięczność Helenie Wrzeszcz (dla mnie ona zawsze będzie najlepszą przewodniczącą programu medycznego), a także wszystkim innym osobom, które pisały o Choco Lite. Ten odcinek "Zdrowego stylu życia" z pewnością stał się wielką pomocą dla kobiet, które chcą schudnąć! Mam 33 lata, w ostatnich latach miałam wiele trudności z powodu nadwagi. Trudno mi było się poruszać, cierpiałam na duszność, silny ból w plecach i stawach nóg. Szybko się męczyłam i ciągle czułam apatię... Zawsze wiedziałam, że to jest konsekwencja mojej nadwagi! Kiedy zobaczyłam ten program, zdecydowałam się zamówić bez wahania. Rezultat, jaki osiągnąłam dzięki Choco Lite, przekroczył wszelkie moje oczekiwania! Teraz moja waga to 62 kg, a ja ważyłam 93! Przez 3 miesiące straciłam 31 kg! Teraz latam jak motyl, w moim ciele jest lekkość, czuję się fantastycznie, jakbym była 10 lat młodsza! Zniknęła duszność i ból stawów, ogólny stan zdrowia poprawił się! Z poważaniem Wiktoria.
Możesz wysłać swoją opinię do strony Choсo Lite, a my opublikujemy ją tutaj!

CZEKOLADOWY KOKTAJL
ODCHUDZAJĄCY Choco Lite