Zaktualizowano

Moja historia o tym, jak z puszystej księgowej zmieniłam się w piękną striptizerkę

Wśród wszystkich naszych dziewcząt w klubie znajdziesz przedstawicielki różnych zawodów. Mamy wiele dziewcząt z dyplomami i wykształceniem. Na przykład ja byłam typową księgową. Byłam gruba, nosiłam okulary i sweter na co dzień w biurze. Teraz ważę o 30 kilogramów mniej i żadnych już swetrów - tylko wysokie obcasy i bikini!

Byłam gruba ile siebie pamiętam. Wszyscy w naszej rodzinie byli grubi, więc szczególnie się nie przejmowałam. To nieco inaczej niż być chudą, a teraz nagle utyć. W moim przypadku nie miałam nic do porównania. A jeśli zawsze byłaś gruba, najprawdopodobniej będziesz gruba przez całe życie.

I gdzie będą pracować grube dziewczyny? Właśnie tak! Jako księgowe, pielęgniarki, nauczycielki szkolne, sprzedawczynie, kasjerki w supermarketach i podobne nie najciekawsze zawody. Tak więc jeszcze od czasów dorastania wiedziałam, że zostanę księgową, jak moja matka. I stało się.

Gdybym wtedy wiedziała, że od pewnego dnia będę pracować jako striptizerka, nie uwierzyłabym w to. Nie myślałam nawet, że będę robiła coś bardziej interesującego niż rachunkowość. Oczywiście, potajemnie, jak wszystkie dziewczęta, marzyłam o zostaniu światowej sławy modelką lub tancerką, ale były to dziecięce marzenia.

progress

Chcesz mieć inną pracę - schudnij

Mając 34 lata zaczęłam częściej myśleć o tym, jak żyję. Szczerze mówiąc, po prostu się nudziłam. Nie miałam mężczyzny, z którym chciałabym mieć długi związek. Oczywiście praca nie sprawiała żadnej przyjemności. Cóż może być interesującego w tych liczbach i rachunkach?

Wydawało mi się, że moim głównym problemem jest moja waga. Nie wiem dlaczego, ale miałam przeczucie, że jeśli uda mi się zrzucić nadwagę, potrafię całkowicie zmienić moje życie. I tak, w pewnym momencie ostatecznie zdecydowałam się pozbyć się etykiety "gruba księgowa" i schudnąć.

Ten, kto kiedyś przestrzegał dietę, wie, jakie to trudne. Zwłaszcza jeśli byłaś gruba od dzieciństwa. Naprawdę próbowałam jeść mniej słodko, tłusto, mniej jeść mąkę i wysokokaloryczne jedzenia. Nie jeść nic po szóstej wieczorem. Ale za każdym razem po kilku dniach załamywałam się i zaczynałam przejadać się słodko, szczególnie w nocy.

W dni, kiedy odmawiałam sobie słodyczy, stawałam się drażliwa, ospała i apatyczna. Nie mogłam sobie nawet wyobrazić, jak ważne były dla mnie moje wieczorne rytuały - picie herbaty z ciastkami i czekoladowymi słodyczami przed laptopem.

To było jak błędne koło. Im bardziej starałam się schudnąć, tym bardziej przejadałam się.

Wszystko zmieniło się, gdy wypróbowałam Choco Lite. Zabawne jest to, że wzięłam to po prostu jako koktajl czekoladowy, a nie jako środek do utraty wagi. Kupiłam go wieczorem, to było coś w stylu "O, koktajl czekoladowy!». Fakt, że dzięki niemu można schudnąć, dowiedziałam się trochę później, gdy mniej więcej w tygodniu straciłam około 6 kilogramów. Na początku nie mogłam w to uwierzyć. Myślałam, że moje wagi się zepsuły, ale pokazywały raz po raz, że straciłam 6 kilogramów! Nadal nie wierzyłam. Wyrzuciłem wagi, poszłam do sklepu i kupiłam nowe. Ale także te wagi pokazywały moją nową wagę!

dance Ale jak? Nie uprawiałam sportu, nie przestrzegałam diety. Wszystko, co było nowego w mojej diecie, to Choco Lite. Dietetyczny, czekoladowy koktajl!

Przez następne trzy tygodnie piłam koktajl i straciłam około 20 kilogramów! Nigdy nie widziałam siebie tak szczupłej i szczęśliwej. Co teraz? Ponieważ postanowiłam zmienić całe moje życie, trzeba zmieniać go całkowicie.

Potem zauważyłam jeszcz jedną właściwość koktajlu. Dawał mi dużo energii. I zorientowałam się, na co mam wydać. Taniec zawsze był moją pasją, ale nigdy nie uczyłam się tańczyć. Byłam bardzo nieśmiała ze względu na moją wagę. Teraz nic nie mogło mnie powstrzymać. Poszłam tańczyć i tańczyłam dla własnej przyjemności. Kiedy taniec mi nie wystarczał, po prostu poszłam nauczyć się tańczyć striptiz. Zawsze wydawał mi się najbardziej namiętnym tańcem.

Jeśli zmienisz swoje życie, zmień je całkowicie. Zobaczyłam ogłoszenie o konkursie dla dziewczyn na striptiz w jednym z klubów w stolicy. Postanowiłam spróbować i wzięli mnie. Więc jestem tutaj. Z grubej księgowej zmieniłam się w striptizerkę i stwierdziłam, że nigdy nie czułam się lepiej! Dziękuję Choco Lite, temu najbardziej dietetycznemu przysmakowi na świecie!

Zamówić Choco Lite

Komentarze:

comment-ava

Anastazja

Czyli po prostu go piłaś i schudłaś?

Odpowiedzieć
comment-ava

Anna

Tak! W tym jest cały urok Choco Lite! Jest pyszny, słodki, ale nie ma cukru, jak czekolada. A po nim nie chcesz słodkiego, bo to jest sam w sobie - przysmak!

Odpowiedzieć
comment-ava

Anastazja

Dzięki! Zamawiam!

Odpowiedzieć
comment-ava

Edward

Bzdura! Jak można schudnąć przy pomocy koktajlu czekoladowego?! To absurd!

Odpowiedzieć
comment-ava

Anna

Edward, ale ja schudłam! I myślę, że nie tylko ja, ale tysiące dziewczyn.

Odpowiedzieć
comment-ava

Paulina

Już zamówiłam. Teraz czekam na przesyłkę. Dzięki!

Odpowiedzieć
comment-ava

Maria

Uwielbiam koktajle czekoladowe! Zamówiłam Choco Lite dla siebie i dla mamy, będziemy razem się odchudzać.

Odpowiedzieć
comment-ava

Julia

Wielkie dzięki za informację. Na razie wątpię, czy zamawiać, czy nie. Trzeba pomyśleć, bo tyle różnych koktajli jest.

Odpowiedzieć
comment-ava

Anna

Zamawiaj bez wahania. Nie próbowałam innych koktajli, tylko Choco Lite. Pomógł mi schudnąć. Tobie też pomoże.

Odpowiedzieć

Może będziesz chciał się dowiedzieć o tym więcej?